See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ID 8042849 "Kvėpavimo organų apsaugos priemonių automobilis ir jo komplektavimo įranga"
Beschreibung: Kvėpavimo organų apsaugos priemonių automobilis, kvėpavimo organų apsaugos priemonės ir įranga, šviesos srautą kuriantys prietaisai, asmeniniai žibintai, elektroninės saugaus grandžių darbo lentos
Vorherige Bekanntmachung: 359623-2026
Interne Kennung: 8042849
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31527210 Laternen, 31521300 Tragbare elektrische Leuchten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 pirkimo dalis. Kvėpavimo organų apsaugos priemonių automobilis
Beschreibung: Kvėpavimo organų apsaugos priemonių automobilis su oro kompresoriumi ir kita techninėje specifikacijoje numatyta įranga
Interne Kennung: LOT-0001
Los: LOT-0002
Titel: 3 pirkimo dalis. Šviesos srautą kuriantys prietaisai
Beschreibung: šviesos srautą kuriantys prietaisai 2 vnt
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31521300 Tragbare elektrische Leuchten
Los: LOT-0003
Titel: 4 pirkimo dalis. Asmeniniai žibintai
Beschreibung: asmeniniai žibintai 8 vnt
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31527210 Laternen