See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków, preparatów diagnostycznych, substancji recepturowych i art. pomocniczych stosowanych w recepturze materiałów opatrunkowych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków, preparatów diagnostycznych, substancji recepturowych i art. pomocniczych stosowanych w recepturze materiałów opatrunkowych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ. Na podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcję o maksymalnej wartości 40%, tj. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 40% dostaw przedmiotu zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania np. w wyniku wzrostu liczby pacjentów, zwiększonej częstotliwości stosowania przedmiotu zamówienia, w przypadku opóźnień lub przedłużających się procedur związanych z przygotowaniem, prowadzeniem lub zakończeniem kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie przedmiotu tożsamego z przedmiotem niniejszego postępowania lub w innym przypadku, którego zamawiający nie mógł przewidzieć. Zamawiający zastrzega również, że Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. Zamawiający zastrzega również możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu umowy, w takim przypadku Wykonawca może żądać wyłącznie wynagrodzenia należnego z tytułu wykonania odpowiedniej części umowy, bez naliczania jakichkolwiek kar lub dochodzenia roszczeń z tego tytułu. Minimalna wartość umowy jaka zostanie wykonana wynosi 80% w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 432416-2026
Interne Kennung: DL.262.10.2026.JŁ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0037
Titel: Grupa 36 - Produkty farmaceutyczne, Płyny dożylne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków, preparatów diagnostycznych, substancji recepturowych i art. pomocniczych stosowanych w recepturze materiałów opatrunkowych dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo - cenowy. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
Interne Kennung: Grupa 36
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 Pzp zamawiający przewiduje opcję o maksymalnej wartości 40%, tj. dopuszcza się możliwość zwiększenia do 40% dostaw przedmiotu zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania np. w wyniku wzrostu liczby pacjentów, zwiększonej częstotliwości stosowania przedmiotu zamówienia, w przypadku opóźnień lub przedłużających się procedur związanych z przygotowaniem, prowadzeniem lub zakończeniem kolejnego postępowania o udzielenie zamówienia w zakresie przedmiotu tożsamego z przedmiotem niniejszego postępowania lub w innym przypadku, którego zamawiający nie mógł przewidzieć. Zamawiający zastrzega również, że Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. Zamawiający zastrzega również możliwość niezrealizowania do 20% przedmiotu umowy, w takim przypadku Wykonawca może żądać wyłącznie wynagrodzenia należnego z tytułu wykonania odpowiedniej części umowy, bez naliczania jakichkolwiek kar lub dochodzenia roszczeń z tego tytułu. Minimalna wartość umowy jaka zostanie wykonana wynosi 80% w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia.
Los: LOT-0038
Titel: Grupa 37 - Produkty do żywienia pozajelitowego; preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego
Interne Kennung: Grupa 37
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
Los: LOT-0039
Titel: Grupa 38 - Produkty farmaceutyczne; Środki przeciwbólowe
Interne Kennung: Grupa 38
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661200 Analgetika
Los: LOT-0040
Titel: Grupa 39 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Interne Kennung: Grupa 39
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0041
Titel: Grupa 40 - Środki obniżające krzepliwość krwi; kortykosterydy do użytku ogólnoustrojowego
Interne Kennung: Grupa 40
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33621100 Antithrombotische Mittel, 33642200 Corticosteroide zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0042
Titel: Grupa 41 - Roztwory do wstrzykiwania; Środki przeciwbólowe
Interne Kennung: Grupa 41
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692100 Infusionslösungen, 33661200 Analgetika
Los: LOT-0043
Titel: Grupa 42 - Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń związanych z nadkwasotą
Interne Kennung: Grupa 42
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33611000 Mittel bei säurebedingten Erkrankungen (Antacida)
Los: LOT-0044
Titel: Grupa 43 - Środki obniżające krzepliwość krwi
Interne Kennung: Grupa 43
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33621100 Antithrombotische Mittel
Los: LOT-0045
Titel: Grupa 44 - Środki znieczulające/ Środki przeciwbólowe
Interne Kennung: Grupa 44
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661100 Anästhetika, 33661200 Analgetika
Los: LOT-0046
Titel: Grupa 45 –Produkty lecznicze do leczenia zaburzeń związanych z nadkwasotą/ Środki antybakteryjne do użytku ogólnoustrojowego/Środki przeciwbólowe/ Produkty lecznicze dla krwi oraz organów krwiotwórczych
Interne Kennung: Grupa 45
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33611000 Mittel bei säurebedingten Erkrankungen (Antacida), 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33661200 Analgetika, 33621000 Arzneimittel für Blut und Blut bildende Organe
Los: LOT-0047
Titel: Grupa 46 - Opatrunki; Wyroby farmaceutyczne
Interne Kennung: Grupa 46
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial, 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
Los: LOT-0048
Titel: Grupa 47 - Produkty farmaceutyczne; Wyroby farmaceutyczne
Interne Kennung: Grupa 47
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke
Los: LOT-0049
Titel: Grupa 48 - Roztwory do dializy
Interne Kennung: Grupa 48
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen
Los: LOT-0050
Titel: Grupa 49 - Produkty farmaceutyczne/ Środki znieczulające
Interne Kennung: Grupa 49
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661100 Anästhetika
Los: LOT-0051
Titel: Grupa 50 - Czynniki diagnostyczne
Interne Kennung: Grupa 50
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33694000 Diagnostika