See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa obsługa w JSW S.A. KWK „Pniówek” urządzeń oraz instalacji powierzchniowych i dołowych służących do wytwarzania i przesyłania, do zrobów ścian, wyrobisk górniczych, wypełniania tam o konstrukcji przeciwwybuchowej mieszaniny odpadów elektrownianych (produktu ubocznego) z wodą dołową z ewentualnym dodatkiem środków o właściwościach antypirogennych, wody dołowej lub odpadów .............
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 488702-2026
Interne Kennung: 31/P/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98512000 Dienstleistungen von Industriearbeitern
5. Los
Los: LOT-0001