See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa końcówek jednorazowych do pipet automatycznych, pomocniczych materiałów laboratoryjnych wykonanych z tworzyw sztucznych, materiałów diagnostycznych, surowic Salmonella, kolumienek do chromatografii HPLC, kolumienek immunologicznych, odczynników do analizy aminokwasów, zestawów do wykrywania pałeczek Salmonella i Listeria, uniwersalnego koniugatu do diagnostyki wścieklizny oraz wzorców myko
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na dziesięć pakietów, które obejmują: Pakiet I – Końcówki jednorazowe do pipet automatycznych „J” + „BC” Pakiet II - Pomocnicze materiały laboratoryjne wykonane z tworzyw sztucznych „J” + „BC” Pakiet III - Materiały diagnostyczne „J” + „BC” Pakiet IV - Surowice Salmonella „J” + „BC” Pakiet V - Kolumienki do chromatografii HPLC „BC” Pakiet VI - Kolumienki immunologiczne „J” Pakiet VII – Odczynniki do analizy aminokwasów „BC” Pakiet VIII - Zestawy do wykrywania pałeczek Salmonella i Listeria „J” Pakiet IX - Uniwersalny koniugat do diagnostyki wścieklizny „BC” Pakiet X - Wzorce mykotoksyn „J” Ofertę można składać na wybrany pakiet lub na całość zamówienia. W przypadku składania oferty na więcej niż jeden pakiet formularz ofertowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ należy powielić.
Vorherige Bekanntmachung: 369308-2026
Interne Kennung: AD-G.272.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19500000 Gummi- und Plastikstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I – Końcówki jednorazowe do pipet automatycznych „J” + „BC”
Beschreibung: Końcówki jednorazowe do pipet automatycznych „J” + „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.7/I/2026
Haupteinstufung (cpv): 19500000 Gummi- und Plastikstoffe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opis opcji: Maksymalna ilość przedmiotu zamówienia może zostać zredukowana przez ZAMAWIAJĄCEGO, z uwzględnieniem własnych potrzeb, o 25% wartości całego zamówienia. DOSTAWCY nie przysługuje z tego tytułu żadne roszczenie ani uprawnienie wobec ZAMAWIAJĄCEGO (DOSTAWCA zrzeka się wszelkich roszczeń i uprawnień w tym względzie).
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II – Pomocnicze materiały laboratoryjne wykonane z tworzyw sztucznych „J” + „BC”
Beschreibung: Pomocnicze materiały laboratoryjne wykonane z tworzyw sztucznych „J” + „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.7/II/2026
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III – Materiały diagnostyczne „J” + „BC”
Beschreibung: Materiały diagnostyczne „J” + „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.7/III/2026
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV – Surowice Salmonella „J” + „BC”
Beschreibung: Surowice Salmonella „J” + „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.7/IV/2026
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V – Kolumienki do chromatografii HPLC „BC”
Beschreibung: Kolumienki do chromatografii HPLC „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.7/V/2026
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI – Kolumienki immunologiczne „J”
Beschreibung: Kolumienki immunologiczne „J”
Interne Kennung: AD-G.272.7/VI/2026
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII – Odczynniki do analizy aminokwasów „BC”
Beschreibung: Odczynniki do analizy aminokwasów „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.7/VII/2026
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII – Zestawy do wykrywania pałeczek Salmonella i Listeria „J”
Beschreibung: Zestawy do wykrywania pałeczek Salmonella i Listeria „J”
Interne Kennung: AD-G.272.7/VIII/2026
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet IX – Uniwersalny koniugat do diagnostyki wścieklizny „BC”
Beschreibung: Uniwersalny koniugat do diagnostyki wścieklizny „BC”
Interne Kennung: AD-G.272.7/IX/2026
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet X – Wzorce mykotoksyn „J”
Beschreibung: Wzorce mykotoksyn „J”
Interne Kennung: AD-G.272.7/X/2026