See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego - 60/PN/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem do pomieszczeń Apteki Szpitalnej środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
Vorherige Bekanntmachung: 446899-2026
Interne Kennung: 60/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji do zwiększania ilości kupowanego przedmiotu zamówienia w trakcie trwania umowy w częściach nr 1 - 5 – na zasadach opisanych w §1 wzoru Umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5