See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług telekomunikacyjnych w podziale na 43 części
Beschreibung: Przedmiot Zamówienia dotyczy świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Operatora Telekomunikacyjnego, uwzględniając podział całego zakresu świadczonych usług na 43 Części. Pozostałe informacje zawarte w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 403114-2025
Interne Kennung: 043/MZP/2025/P/GSŁ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72318000 Datenübertragung
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8
Beschreibung: 1 x E1 CZRL Warszawa - ORK Grajewo oraz 1 x 1Gb/s xWDM CZRL Warszawa - ORK Grajewo
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9
Beschreibung: 1 x E1 CZRL Warszawa - ORK Trzebnica Cerekwica oraz 1 x 1Gb/s xWDM OKRL Poznań - ORK Trzebnica Cerekwica
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10
Beschreibung: 1 x E1 CZRL Warszawa - ORK Leszno oraz 1 x 1Gb/s xWDM OKRL Poznań - ORK Leszno
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20
Beschreibung: 1 x E1 OKRL Poznań – ORK Wągrowiec
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27
Beschreibung: 1 x E1 OKRL Poznań – ORK Kraśnik
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30
Beschreibung: 1 x E1 OKRL Poznań - ORK/N/M TX DME Trzebielino
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31
Beschreibung: 1 x E1 OKRL Poznań – ORK/M RX MLAT Trzebielino
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32
Beschreibung: 1 x ETH 100Mb/s OKRL Poznań – ORN Trzebnica DME
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 36
Beschreibung: 1x STM1 CZRL Warszawa-OKRL Poznań