2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług bieżącej konserwacji i naprawy instalacji ciepłej wody użytkowej, centralnego ogrzewania oraz logoterm w budynkach mieszkalnych przy ul. Cieślewskiego 5, 7, 9, 13, 15 i 17 w Krakowie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług bieżącej konserwacji i naprawy instalacji ciepłej wody użytkowej, centralnego ogrzewania oraz logoterm w budynkach mieszkalnych przy ul. Cieślewskiego 5, 7, 9, 13, 15 i 17 w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 430096-2026
Interne Kennung: 042.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://amwkwatera.eb2b.com.pl.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001