See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Održavanje infrastrukture, sklopovske i programske opreme i aplikacijskog rješenja SUKAP sustava
Beschreibung: Održavanje infrastrukture, sklopovske i programske opreme i aplikacijskog rješenja SUKAP sustava u skladu s Tehničkom specifikacijom i Troškovnikom, te svim primjenjivim zakonima.
Interne Kennung: PN-STU-350/26-DT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50312600 Wartung und Reparatur von Informationstechnologieeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Moguće produženje roka izvršenja i sklapanje dodatka ugovoru.