See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprawa 62/2023 - Świadczenie usług dystrybucji energii do obiektu: Zadanie 1 - w kompleksie wojskowym Sochaczew-Kaźmierów stacja transformatorowa TERESIN, Zadanie 2 - kompleksie wojskowym Sochaczew-Kaźmierów Bielice-Oczyszczalnia
Beschreibung: Świadczenie usług dystrybucji energii do obiektu: Zadanie 1 - w kompleksie wojskowym Sochaczew-Kaźmierów stacja transformatorowa TERESIN, Zadanie 2 - kompleksie wojskowym Sochaczew-Kaźmierów Bielice-Oczyszczalnia Przedmiotowe postępowanie jest prowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki. Zamawiający zamierza udzielić zamówienia Wykonawcy: PGE Dystrybucja S.A Oddział Łódź
Vorherige Bekanntmachung: 730665-2023
Interne Kennung: Sprawa 62/2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług dystrybucji energii do obiektu: Zadanie 1 - w kompleksie wojskowym Sochaczew-Kaźmierów stacja transformatorowa TERESIN, Zadanie 2 - kompleksie wojskowym Sochaczew-Kaźmierów Bielice-Oczyszczalnia