625055-2025 - Ergebnis
Polen – Straßenbelagsmaterial – Kompleksowa dostawa betonu asfaltowego na warstwy konstrukcyjne (warstwa wiążąca, ścieralna i wyrównawcza) na potrzeby spółki Pogranicze Sp. z o.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa dostawa betonu asfaltowego na warstwy konstrukcyjne (warstwa wiążąca, ścieralna i wyrównawcza) na potrzeby spółki Pogranicze Sp. z o.o.
BeschreibungKompleksowa dostawa betonu asfaltowego na warstwy konstrukcyjne (warstwa wiążąca, ścieralna i wyrównawcza) na potrzeby spółki Pogranicze Sp. z o.o. 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa betonu asfaltowego do wykonania nawierzchni drogowej (warstwa wyrównawcza, wiążąca, ścieralna) do realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa drogi powiatowej nr 1265B Kuźnica – Nowodziel”. 2. Zamawiający korzysta z prawa opcji. Zamówienie obejmuje: 1) Skropienie warstwy wiążącej/ wyrównawczej i istniejącej nawierzchni bitumicznej przed ułożeniem warstwy wiążącej/ścieralnej, ilość podstawowa – 44908 m2, 2) Dostawę siatki wzmacniającej na całej szerokości jezdni, ilość podstawowa – 7930 m2, 3) Dostawę betonu asfaltowego AC16W dla KR1, warstwa wyrównawcza, ilość podstawowa –1800 t; ilość w opcji – 450 t, 4) Dostawę betonu asfaltowego AC16W dla KR1, warstwa wiążąca, grubość warstwy 4 cm, ilość podstawowa – 14371 m2, 5) Dostawę betonu asfaltowego AC11S dla KR1, warstwa ścieralna, grubość warstwy 4 cm, ilość podstawowa – 29 059 m2. 3. Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia jest – pas drogi powiatowej nr 1265B na odcinku Kuźnica – Nowodziel - Tołcze. 4. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
Vorherige Bekanntmachung384291-2025
Interne KennungPG.DZ-DB.Db.263.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113800 Straßenbelagsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44113600 Bitumen und Asphalt, 45500000 Vermietung von Hoch- und Tiefbaumaschinen und -geräten mit Bedienungspersonal
5. Los
LosLOT-0001