Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114122 Patiententransportfahrzeuge
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Land: Kroatien
Zusätzliche Informationen: Zagreb
Geschätzte Dauer
625095-2026 - Competition
Croatia – Patient-transport vehicles – Automobil za terensku zdravstvenu potporu 4x4
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Automobil za terensku zdravstvenu potporu 4x4
Description: Motorno vozilo 4x4 koristit će se za terensku zdravstvenu potporu (TZP) i MEDEVAC ranjenih/ozlijeđenih/oboljelih (u daljnjem tekstu: r/o/o), tijekom provedbe zadaća postrojbi i zapovjedništava OS RH.
Internal identifier: VV-503-26-865
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114122 Patient-transport vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0000