625120-2026 - Wettbewerb
Polen – Personalcomputer – Dostawa sprzętu komputerowego, stacji roboczych wraz z monitorami
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego, stacji roboczych wraz z monitorami
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sprzętu komputerowego, stacji roboczych wraz z monitorami zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ.
Interne KennungAszWoj-K-ZZP.2812.61.2026.AB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungASZWoj-K-ZZP.2812.61.2026.AB
Menge36 Stück
625120-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: AszWoj-K-ZZP.2812.61.2026.AB
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213000 Personal computers
Additional classification (cpv): 30231300 Display screens
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: ASZWoj-K-ZZP.2812.61.2026.AB
Quantity: 36 pieces