2. Verfahren
Verfahren
Titel: ICT-hardware
Beschreibung: Stichting Varietas is voornemens een Raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van: - Laptops voor leerlingen en medewerkers (perceel 1); - Digiborden (perceel 2). Het gaat om in totaal 32 scholen, 700 medewerkers en 6000 leerlingen. Voor perceel 1 geldt er een geraamde waarde van €1.600.000 excl. BTW en voor perceel 2 is dit €800.000 excl. BTW.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 30231320 Tastbildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Laptops
Beschreibung: Stichting Varietas is voornemens een Raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van laptops, bestaande uit de scope: • Leveren van leerling laptops; • Leveren van medewerker laptops; • Levering van losse onderdelen van laptops; • Advisering. Het gaat om in totaal 32 scholen, 700 medewerkers en 6000 leerlingen.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: n.v.t.
Los: LOT-0002
Titel: Digiborden
Beschreibung: Stichting Varietas is voornemens een Raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van digiborden, bestaande uit de scope: • Leveren van (onderwijs)digiborden incl. wand en liftmontage; • Advisering; • Plaatsen en aansluiten van digiborden; • Demonteren en retourname oude digiborden. Het gaat om in totaal 32 scholen, 700 medewerkers en 6000 leerlingen.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
2. Procedure
Procedure
Title: ICT-hardware
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30230000 Computer-related equipment
Additional classification (cpv): 30210000 Data-processing machines (hardware), 30231320 Touch screen monitors
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Laptops
Internal identifier: 1
Additional classification (cpv): 30210000 Data-processing machines (hardware)
Options:
Description of the options: n.v.t.
Lot: LOT-0002
Title: Digiborden
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 30231320 Touch screen monitors
625135-2026 - Mededinging
Nederland – Computerapparatuur – ICT-hardware
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Titel: ICT-hardware
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 30210000 Machines voor dataprocessing (hardware), 30231320 Touchscreenmonitors
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Laptops
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 30210000 Machines voor dataprocessing (hardware)
Opties:
Beschrijving van de opties: n.v.t.
Perceel: LOT-0002
Titel: Digiborden
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 30231320 Touchscreenmonitors