See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mitmesugused ravimid august 2026
Beschreibung: Ravimi ostmine vastavalt HD lisas I Tehniline kirjeldus/pakkumuse vorm kirjeldatule. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313921-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mirvetuksimabsoravtansiin
Interne Kennung: 313921-0001
Los: LOT-0002
Titel: Tsetuksimab
Interne Kennung: 313921-0002
Los: LOT-0003
Titel: Anti-D humaanglobuliin (i.m ja/või i.v. manustamiseks)
Interne Kennung: 313921-0003