2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA KOMPLETNEGO SPEKTROMETRU OPTYCZNEJ SPEKTROMETRII EMISYJNEJ Z WYŁADOWANIEM JARZENIOWYM (GD-OES) DO ILOŚCIOWEJ ORAZ PROFILOWEJ ANALIZY WARSTW DLA WYDZIAŁU FIZYKI POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest DOSTAWA KOMPLETNEGO SPEKTROMETRU OPTYCZNEJ SPEKTROMETRII EMISYJNEJ Z WYŁADOWANIEM JARZENIOWYM (GD-OES) DO ILOŚCIOWEJ ORAZ PROFILOWEJ ANALIZY WARSTW DLA WYDZIAŁU FIZYKI POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ
Interne Kennung: WF/13/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa kompletnego spektrometru optycznej spektrometrii emisyjnej z wyładowaniem jarzeniowym (GD-OES) do ilościowej oraz profilowej analizy warstw dla Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest Dostawa kompletnego spektrometru optycznej spektrometrii emisyjnej z wyładowaniem jarzeniowym (GD-OES) do ilościowej oraz profilowej analizy warstw dla Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.