625154-2026 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie na rzecz Powiatu Wejherowskiego kredytu w wysokości 9.000.000,00 zł
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielenie na rzecz Powiatu Wejherowskiego kredytu w wysokości 9.000.000,00 zł
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest udzielenie na rzecz Powiatu Wejherowskiego kredytu w wysokości 9.000.000,00 zł w PLN z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetowego.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest udzielenie na rzecz Powiatu Wejherowskiego kredytu w wysokości 9.000.000,00 zł w PLN z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetowego
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiajacy nie przewiduje prawa opcji