2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup IKT zariadení
Beschreibung: Predmetom zákaziek zadávaných v zriadenom DNS bude nákup a dodanie tovaru ako napr. serverov, úložísk, sieťových zariadení, osobných počítačov, ďalších hardvérových komponentov, príslušenstva a zabezpečenie technickej podpory. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky, jeho presný rozsah ako aj ostatné doplňujúce informácie budú uvedené v jednotlivých výzvach v rámci zriadeného DNS. Súvisiace služby, ktoré sú požadované v rámci dodania predmetu zákazky, budú najmä: dodanie (doprava) a vyloženie/vynesenie tovaru na miesto dodania, inštalácia, resp. montáž jednotlivých častí dodávky a ich uvedenie do prevádzky, ak to verejný obstarávateľ bude požadovať v podrobnej špecifikácii, odskúšanie a zaškolenie zamestnancov verejného obstarávateľa s obsluhou a údržbou predmetu zákazky, ak to verejný obstarávateľ bude požadovať v podrobnej špecifikácii. Pre vybrané druhy tovarov bude na základe požiadavky, konkrétne uvedenej v jednotlivých výzvach, požadovaná záruka v trvaní minimálne 36 mesiacov. Súčasne s dodaním predmetu zákazky sa vyžaduje dodať aj príslušnú dokumentáciu, ktorá sa na tovar vzťahuje, t. j. technická dokumentácia od výrobcu, návod na použitie/manuál pre obsluhu v slovenskom alebo českom jazyku, záučné listy alebo iné doklady podľa druhu tovaru.
Interne Kennung: 06692/2024-2040
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 48820000 Server, 32580000 Datenanlagen, 32420000 Netzausrüstung, 32422000 Netzkomponenten, 30231300 Bildschirme, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001