2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fysieke Toegangsbeveiliging locaties en objecten Waterschap Drents Overijsselse Delta
Beschreibung: Het waterschap streeft naar een centraal beheerd toegangscontrolesysteem voor alle assets met risicovolle informatievoorzieningen, kritische processen en waardevolle bedrijfsmiddelen. Door de diversiteit aan locaties, gebruikers en infrastructuren worden momenteel verschillende toegangsmiddelen gebruikt. Het centrale systeem moet het mogelijk maken om real-time toegangsrechten toe te kennen of in te trekken. Vanwege de complexiteit kiest het waterschap voor een Opdrachtnemer die: • Adviseert over passende toegangsmaatregelen binnen het toegangsbeleid ; • De maatregelen levert, implementeert en onderhoudt Betreft meerdere locaties en objecten zie de leidraad
Interne Kennung: Z/25/066274
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie leidraad
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Fysieke Toegangsbeveiliging locaties en objecten WDOD
Beschreibung: Het waterschap streeft naar een centraal beheerd toegangscontrolesysteem voor alle assets met risicovolle informatievoorzieningen, kritische processen en waardevolle bedrijfsmiddelen. Door de diversiteit aan locaties, gebruikers en infrastructuren worden momenteel verschillende toegangsmiddelen gebruikt. Het centrale systeem moet het mogelijk maken om real-time toegangsrechten toe te kennen of in te trekken. Vanwege de complexiteit kiest het waterschap voor een Opdrachtnemer die: • Adviseert over passende toegangsmaatregelen binnen het toegangsbeleid ; • De maatregelen levert, implementeert en onderhoudt Toegangsplatform plus vervanging van sluitwerk van meerdere objecten en locaties in 2 fasen
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 34951000 Zufahrtsplattformen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45259000 Reparatur und Wartung von Anlagen, 98395000 Schlosserdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3 verlengingen van 2 jaar. Extra aankopen passend binnen de mogelijkheden vanuit de aanbestedingswet.