625185-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – DOSTAWA APARATURY MEDYCZNEJ NA POTRZEBY ZAKŁADU PATOMORFOLOGII, DZIAŁU CHEMIOTERAPII DZIENNEJ ORAZ CENTRALNEGO LABORATORIUM DIAGNOSTYCZNEGO
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA APARATURY MEDYCZNEJ NA POTRZEBY ZAKŁADU PATOMORFOLOGII, DZIAŁU CHEMIOTERAPII DZIENNEJ ORAZ CENTRALNEGO LABORATORIUM DIAGNOSTYCZNEGO
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest DOSTAWA APARATURY MEDYCZNEJ NA POTRZEBY ZAKŁADU PATOMORFOLOGII, DZIAŁU CHEMIOTERAPII DZIENNEJ ORAZ CENTRALNEGO LABORATORIUM DIAGNOSTYCZNEGO; W RAMACH PRZEDSIĘWZIĘCIA PN. „POPRAWA EFEKTYWNOŚCI FUNKCJONOWANIA, DOSTĘPNOŚCI I JAKOŚCI UDZIELANYCH ŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE ONKOLOGII PRZEZ SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. K. ŁUKOWICZA W CHOJNICACH” REALIZOWANEGO W RAMACH KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIEKSZĘNIA ODPORNOŚCI: KOMPONENT D „EFEKTYWNOŚĆ, DOSTĘPNOŚĆ I JAKOŚĆ SYSTEMU OCHRONY ZDROWIA” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów podmiotów leczniczych”, określona szczegółowo w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ)/ Formularzu asortymentowo - cenowym - Załącznik nr 2 do SWZ oraz Formularzu parametrów technicznych – Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungFZAP-380-15/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 38510000 Mikroskope
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1
BeschreibungDOSTAWA APARATURY MEDYCZNEJ NA POTRZEBY ZAKŁADU PATOMORFOLOGII, DZIAŁU CHEMIOTERAPII DZIENNEJ ORAZ CENTRALNEGO LABORATORIUM DIAGNOSTYCZNEGO, określona szczegółowo w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ)/ Formularzu asortymentowo - cenowym - Załącznik nr 2 do SWZ oraz Formularzu parametrów technicznych – Załącznik nr 3 do SWZ.
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope