625187-2026 - Ergebnis
Estland – Bauinstallationsarbeiten – Ravi 27 N korpuse uue termosõlme ehitamine ja paigaldus
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ravi 27 N korpuse uue termosõlme ehitamine ja paigaldus
Beschreibung: Ravi 27 N korpuse uue termosõlme ehitamine ja paigaldus / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 314097-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000