2. Verfahren
Verfahren
Titel: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA ZAJIŠTĚNÍ DODÁVEK DOPRAVNÍCH PÁSŮ
Beschreibung: Předmětem Veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS budou dodávky dopravních pásů pro pásové dopravníky a zařízení používaná v těžebním průmyslu, tj. při těžbě uhlí a skrývky v lokalitách zadavatele, tj. Doly Bílina a Doly Nástup Tušimice.
Interne Kennung: N006/25/V00014123
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: DÍLČÍ VZ 002 - ZAJIŠTĚNÍ DODÁVEK DOPRAVNÍCH PÁSŮ - N006/25/V00039580
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42417310 Förderbänder
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39563520 Förderbänder aus Spinnstoffen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: DÍLČÍ VZ 002 - ZAJIŠTĚNÍ DODÁVEK DOPRAVNÍCH PÁSŮ
Beschreibung: Předmětem dílčí veřejné zakázky zadávané v zavedeném DNS jsou dodávky dopravních pásů pro pásové dopravníky a zařízení používaná v těžebním průmyslu, tj. při těžbě uhlí a skrývky v lokalitách zadavatele, tj. Doly Bílina a Doly Nástup Tušimice.
Interne Kennung: N006/25/V00039580