See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy części zamiennych i podzespołów do pojazdów samochodowych (29 zadań częściowych)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do pojazdów samochodowych i motocykli oraz podzespoły do nich do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Przedmiot zamówienia został podzielony na 29 oddzielnych zadań częściowych: 1) zadanie nr 1 – sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki VW T6, 2) zadanie nr 2 – sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Opel Mokka, 3) zadanie nr 3 – sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Renault Kangoo, 4) zadanie nr 4 – sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki BMW, 5) zadanie nr 5 – sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Hyundai I20, 6) zadanie nr 6 – sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Hyundai I30, 7) zadanie nr 7 – sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Hyundai Tucson, 8) zadanie nr 8 – sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Kia Cee’d, 9) zadanie nr 9 – sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Kia Sportage, 10) zadanie nr 10 – sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Mercedes Sprinter, 11) zadanie nr 11 – sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Opel Astra, 12) zadanie nr 12 – sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Opel Astra Turbo, 13) zadanie nr 13 – sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Opel Corsa, 14) zadanie nr 14 – sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Renault Trafic, 15) zadanie nr 15 – sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Skoda Yeti, 16) zadanie nr 16 – sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Toyota Corolla, 17) zadanie nr 17 – sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Toyota Highlander, 18) zadanie nr 18 – sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Toyota Hilux, 19) zadanie nr 19 – sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Toyota Land Cruiser, 20) zadanie nr 20 – sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Toyota Proace, 21) zadanie nr 21 – sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki VW Caddy, 22) zadanie nr 22 – sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki VW Crafter i MAN, 23) zadanie nr 23 – sukcesywne dostawy części zamiennych do motocykli marki BMW, 24) zadanie nr 24 – sukcesywne dostawy alternatorów, 25) zadanie nr 25 – sukcesywne dostawy rozruszników, 26) zadanie nr 26 – sukcesywne dostawy pomp wspomagania, 27) zadanie nr 27 – sukcesywne dostawy przekładni kierowniczych, 28) zadanie nr 28 – sukcesywnych dostaw kompresorów klimatyzacji, 29) zadanie nr 29 – sukcesywnych dostaw turbosprężarek. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzach cenowych dla zadań częściowych nr 1-29, które stanowią Załączniki nr 2/1-29 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki VW T6
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki VW T6 do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 1, który stanowi Załącznik nr 2/1 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 1 – 64 000,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Opel Mokka
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Opel Mokka do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 2, który stanowi Załącznik nr 2/2 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 2
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 2 – 34 000,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Renault Kangoo
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Renault Kangoo do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 3, który stanowi Załącznik nr 2/3 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 3
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 3 – 7 000,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki BMW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki BMW do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 4, który stanowi Załącznik nr 2/4 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 4
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 4 – 6 900,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Hyundai I20
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Hyundai I20 do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 5, który stanowi Załącznik nr 2/5 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 5
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 5 – 4 600,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Hyundai I30
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Hyundai I30 do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 6, który stanowi Załącznik nr 2/6 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 6
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 6 – 9 400,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Hyundai Tucson
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Hyundai Tucson do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 7, który stanowi Załącznik nr 2/7 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 7
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 7 – 1 600,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Kia Cee'd
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Kia Cee'd do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 8, który stanowi Załącznik nr 2/8 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 8
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 8 – 7 600,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Kia Sportage
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Kia Sportage do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 9, który stanowi Załącznik nr 2/9 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 9
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 9 – 5 200,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Mercedes Sprinter
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Mercedes Sprinter do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 10, który stanowi Załącznik nr 2/10 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 10
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 10 – 10 000,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Opel Astra
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Opel Astra do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 11, który stanowi Załącznik nr 2/11 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 11
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 11 – 3 900,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 - Sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Opel Astra Turbo
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Opel Astra Turbo do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 12, który stanowi Załącznik nr 2/12 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 12
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 12 – 3 200,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 - Sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Opel Corsa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Opel Corsa do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 13, który stanowi Załącznik nr 2/13 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 13
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 13 – 3 000,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 - Sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Renault Trafic
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Renault Trafic do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 14, który stanowi Załącznik nr 2/14 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 14
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 14 – 4 500,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 - Sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Skoda Yeti
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Skoda Yeti do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 15, który stanowi Załącznik nr 2/15 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 15
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 15 – 5 000,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 - Sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Toyota Corolla
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Toyota Corolla do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 16, który stanowi Załącznik nr 2/16 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 16
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 16 – 2 700,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 - Sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Toyota Highlander
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Toyota Highlander do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 17, który stanowi Załącznik nr 2/17 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 17
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 17 – 6 200,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 - Sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Toyota Hilux
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Toyota Hilux do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 18, który stanowi Załącznik nr 2/18 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 18
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 18 – 1 300,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19 - Sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Toyota Land Cruiser
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Toyota Land Cruiser do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 19, który stanowi Załącznik nr 2/19 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 19
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 19 – 3 400,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20 - Sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Toyota Proace
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki Toyota Proace do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 20, który stanowi Załącznik nr 2/20 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 20
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 20 – 2 200,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21 - Sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki VW Caddy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki VW Caddy do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 21, który stanowi Załącznik nr 2/21 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 21
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 21 – 2 500,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22 - Sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki VW Crafter i MAN
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do samochodów marki VW Crafter i MAN do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 22, który stanowi Załącznik nr 2/22 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 22
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 22 – 13 000,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23 - Sukcesywne dostawy części zamiennych do motocykli marki BMW
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do motocykli marki BMW do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 23, który stanowi Załącznik nr 2/23 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 23
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 23 – 8 000,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24 - Sukcesywne dostawy alternatorów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy alternatorów do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 24, który stanowi Załącznik nr 2/24 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 24
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 24 – 8 100,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25 - Sukcesywne dostawy rozruszników
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy rozruszników do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 25, który stanowi Załącznik nr 2/25 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 25
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 25 – 5 000,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26 - Sukcesywne dostawy pomp wspomagania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy pomp wspomagania do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 26, który stanowi Załącznik nr 2/26 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 26
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 26 – 4 800,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27 - Sukcesywne dostawy przekładni kierowniczych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy przekładni kierowniczych do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 27, który stanowi Załącznik nr 2/27 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 27
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 27 – 17 000,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28 - Sukcesywne dostawy kompresorów klimatyzacji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy kompresorów klimatyzacji do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 28, który stanowi Załącznik nr 2/28 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 28
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 28 – 8 000,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29 - Sukcesywne dostawy turbosprężarek
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy turbosprężarek do Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia, nazwy, parametry oraz ilości podane są w Formularzu cenowym dla zadania częściowego nr 29, który stanowi Załącznik nr 2/29 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Z-t-P/28/2026, zadanie nr 29
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie wskazanym w dokumentach zamówienia, po cenach określonych w ofercie z zastrzeżeniem zapisów projektu umowy, stanowiącej załącznik nr 5 do SWZ. Zamawiający gwarantuje realizację usług do kwoty w zadaniu nr 29 – 12 000,00 zł brutto. Pozostałe usługi do całkowitej wartości oferty będą stanowiły opcje, które Zamawiający będzie realizował w ramach uzyskanych środków na ten cel, o czym mowa powyżej. 2. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Brak realizacji zamówienia w tym zakresie nie będzie powodować żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy. 3. Zamawiający o uruchomieniu prawa opcji pisemnie zawiadomi Wykonawcę w terminie wskazanym w Projekcie umowy. 4. W przypadku skorzystania z prawa opcji rozliczenie nastąpi na zasadach ujętych w zawartej umowie.