2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Budowa obiektu infrastruktury składającego się z budynku magazynowo - biurowego, dwóch hal magazynowych, poligonu PSP i lądowiska dla śmigłowców" – wykonanie dokumentacji projektowej
Beschreibung: 1.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę lub zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do zgłoszenia budowy lub wykonywania innych robót budowlanych, dostosowanie wszystkich rozwiązań technicznych do obowiązujących przepisów oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla Zadania: "Budowa obiektu infrastruktury składającego się z budynku magazynowo - biurowego, dwóch hal magazynowych, poligonu PSP i lądowiska dla śmigłowców". 1.2 Planowana lokalizacja inwestycji: działka nr 17/8, 17/10, 5/1, 5/7, 17/37, 17/30, 17/18, 17/38, obręb Szczawienko nr 4. 1.3 Zadanie finansowane jest z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026.
Vorherige Bekanntmachung: 427733-2026
Interne Kennung: BZP.271.136.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001