2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Gebouwgebonden Installaties Dalfsen
Beschreibung: De scope betreft het beheer en onderhoud van de gebouwgebonden installaties van alle gebouwen en objecten die tot het eigendom van de gemeente Dalfsen behoren. In hoofdlijnen omvatten de werkzaamheden: • Het uitvoeren van het planmatig onderhoud (PO) • Het verzorgen van het correctief onderhoud (CO) • Het uitvoeren van alle wettelijk noodzakelijke keuringen en verstrekken van de bijbehorende certificaten. • Het proactief adviseren, actualiseren en aanvullen van de inventarislijst (IO) bij onjuistheden van het aangeleverde bestand en wijziging van het bestand gedurende het contract. • Het proactief adviseren en actualiseren van de onderhoudsactiviteiten afgestemd op de toekomstige gebruikswijze van het gebouw of objecten. • Vervangingen van installaties in het kader van planbaar onderhoud en het realiseren van aanverwante installatietechnische projecten. De geraamde totale opdrachtwaarde over de gehele looptijd van de Overeenkomst, inclusief eventuele verlengingen, bedraagt € 6.107.860,- (excl./incl. btw). Deze raming is opgesteld op basis van de thans beschikbare informatie en aannames. De feitelijke omvang en daarmee de totale opdrachtwaarde kan gedurende de looptijd afwijken, met name door het optreden van (extra) correctief onderhoud en door gewijzigde behoeften/aanvullende wensen gedurende de looptijd. De raming is uitsluitend indicatief en betreft geen garantie ten aanzien van de uiteindelijke opdrachtwaarde; aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 24.D.179
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -