625274-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Diagnoseausrüstung – Consumabile și accesorii pentru recoltarea de trunchi cerebral din tesuturi nervoase pentru EST
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Consumabile și accesorii pentru recoltarea de trunchi cerebral din tesuturi nervoase pentru EST
Beschreibung: Obiectul procedurii il constituie achizitia de consumabile si accesorii pentru recoltarea de trunchi cerebral din tesuturile nervoase pentru EST (pentru BOVINE, OVINE, CAPRINE SI CERVIDEE). Autoritatea contractanta va raspunde la clarificari in a 10-a zi dinainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Termenul pana la care se pot solicita clarificai este de 15 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Cantitate: 90.000 bucati Frecvenţa şi valoarea contractelor care urmează să fie atribuite (dacă se cunosc): Contractele subsecvente urmeaza sa se atribuie prin reluarea competitiei: Nu Valoarea estimata fără TVA a celui mai mare contract subsecvent ce urmează a fi atribuit: Nu
Interne Kennung: 3860328-2026-6
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141625 Diagnoseausrüstung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Achizitia a 90.000 bucati de consumabile si accesorii pentru recoltarea de trunchi cerebral din tesuturile nervoase pentru EST, pentru BOVINE, OVINE, CAPRINE SI CERVIDEE, conform Caietului de sarcini.
Interne Kennung: 1
625274-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 3860328-2026-6
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141625 Diagnostic kits
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Internal identifier: 1