2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kariniai šalmai
Beschreibung: Vykdomas ribotas konkursas gynybos srityje, pirkimo objektas – kariniai šalmai, perkamų prekių apimtys, techniniai reikalavimai, sutarties vykdymo sąlygos nurodyti pirkimo sąlygose ir jų prieduose. Pirkimas vykdomas dviem etapais: I-ame etape vykdoma kvalifikacinė atranka - tiekėjai, norintys dalyvauti šiame pirkime, teikia paraiškas. Perkančioji organizacija įvertinusi tiekėjų atitiktį nustatytiems reikalavimams, pradės II-ą etapą ir pasiūlymus kvies teikti tik tuos tiekėjus, kurie atitiks kvalifikacinės atrankos kriterijus.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35813000 Militärhelme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0