2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonanie aranżacji Muzeum Ziemi Gostynińskiej”
Beschreibung: „Wykonanie aranżacji Muzeum Ziemi Gostynińskiej” Zamówienie realizowane jest w ramach Projektu pn. „Rewaloryzacja zabudowań przy ul. Floriańskiej 23 w Gostyninie na potrzeby oddziału Muzeum Mazowieckiego w Płocku” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 (nr naboru: FENX.07.01-IP.04-001/24), działanie 7.1 Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej. Część 1 - Wykonanie aranżacji ekspozycji stałej pt.: „Rewaloryzacja zabudowań przy ul. Floriańskiej 23 w Gostyninie na potrzeby oddziału Muzeum Mazowieckiego w Płocku- aranżacja wystawy stałej” na podstawie projektu aranżacji autorstwa Koza Nostra Studio Sp. z o. o. ul. Mikołajska 3/5, 31-027 Kraków. Część 2 – Wykonanie makiety na podstawie Projektu makiety miasta Gostynina w 1939r. dIa Muzeum Ziemi Gostynińskiej - Oddziału Muzeum Mazowieckiego w Płocku będącego składową projektu aranżacji autorstwa Koza Nostra Studio Sp. z o. o. ul. Mikołajska 3/5, 31-027 Kraków.
Interne Kennung: ZP.271.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79931000 Innenausstattungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen, 39133000 Auslagensysteme, 31521000 Leuchten, 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung, 92312230 Dienstleistungen von Bildhauern
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: „Wykonanie aranżacji Muzeum Ziemi Gostynińskiej” Część 1 - Wykonanie aranżacji ekspozycji stałej pt.: „Rewaloryzacja zabudowań przy ul. Floriańskiej 23 w Gostyninie na potrzeby oddziału Muzeum Mazowieckiego w Płocku- aranżacja wystawy stałej” na podstawie projektu aranżacji autorstwa Koza Nostra Studio Sp. z o. o. ul. Mikołajska 3/5, 31-027 Kraków.
Interne Kennung: ZP.271.4/1/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen, 39133000 Auslagensysteme, 31521000 Leuchten, 79823000 Dienstleistungen im Bereich Druck und Lieferung
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Wykonanie makiety na podstawie Projektu makiety miasta Gostynina w 1939r. dIa Muzeum Ziemi Gostynińskiej - Oddziału Muzeum Mazowieckiego w Płocku będącego składową projektu aranżacji autorstwa Koza Nostra Studio Sp. z o. o. ul. Mikołajska 3/5, 31-027 Kraków.
Beschreibung: Część 2 – Wykonanie makiety na podstawie Projektu makiety miasta Gostynina w 1939r. dIa Muzeum Ziemi Gostynińskiej - Oddziału Muzeum Mazowieckiego w Płocku będącego składową projektu aranżacji autorstwa Koza Nostra Studio Sp. z o. o. ul. Mikołajska 3/5, 31-027 Kraków.
Interne Kennung: ZP.271.4/2/2026
Haupteinstufung (cpv): 92312230 Dienstleistungen von Bildhauern