625282-2026 - Ergebnis
Rumänien – Luftverkehr – Acord cadru transport aerian 2025-2029
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru transport aerian 2025-2029
Beschreibung: Servicii prestate de către entităţi juridice specializate în vederea achiziţionării de către Autoritatea Contractantă a biletelor de avion pentru zboruri interne şi/sau internaţionale, în funcţie de necesităţile concrete ale acesteia. In cadrul prezentului acord cadru, sunt cuprinse si zborurile de tip „charter”, bilete de avion la zboruri tip low cost, in cazurile mentionate in mod explicit in Invitatia de reofertare.
Interne Kennung: 8
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60400000 Luftverkehr
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Servicii prestate de către entităţi juridice specializate în vederea achiziţionării de către Autoritatea Contractantă a biletelor de avion pentru zboruri interne şi/sau internaţionale, în funcţie de necesităţile concrete ale acesteia. In cadrul prezentului acord cadru, sunt cuprinse si zborurile de tip „charter”, bilete de avion la zboruri tip low cost, in cazurile mentionate in mod explicit in Invitatia de reofertare. Valoarea estimată fără TVA a achiziției: 10.659.700,00 lei Cantitatea minimă estimată a Acordului-cadru: 373 bilete Cantitatea maximă estimată a Acordului-cadru: 2065 bilete Cantitatea minimă estimată care poate face obiectul unui Contract Subsecvent: 1 bilet Cantitatea maximă estimată care poate face obiectul unui Contract Subsecvent: 150 bilete Valoarea estimată fără TVA a celui mai mare Contract Subsecvent: 600.000,00 lei
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60440000 Dienstleistungen unter Einsatz von Luftfahrzeugen