625288-2026 - Planung
Lettland – Architekturentwurf – Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība objektam “Dravnieku ielas, Spīdolas ielas un Parka ielas pārbūve Lielvārdē, Ogres novadā” NOLIKUMS
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība objektam “Dravnieku ielas, Spīdolas ielas un Parka ielas pārbūve Lielvārdē, Ogres novadā” NOLIKUMS
Beschreibung: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība objektam “Dravnieku ielas, Spīdolas ielas un Parka ielas pārbūve Lielvārdē, Ogres novadā” NOLIKUMS
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation