See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rákoskeresztúron útépítési munkák (3. csomag)
Beschreibung: Rákoskeresztúron útépítési munkák (3. csomag) Út- és mélyépítési munkák - 10. írásbeli konzultáció Ágas utca útépítése teljes hosszban / Pesti út és Cséplő u. között/ , a Bölcske utca útépítése teljes hosszában (Börzönce u. - Egerszeg u között), a Börzönce utca útépítés teljes hosszában/Balassagyarmat u.- Egervár u. között/, és az Egervár u. útépítése teljes hosszában (Börzönce u.- Egerszeg u. között) egyoldali járda építéssel, a hozzá tartozó vízelvezetéssel, közvilágítási hálózat bővítésével, forgalomtechnikai kialakítással, szükség esetén fakivágással, pótlással együtt, a telepített növények utógondozásával és a megvalósult állapot dokumentálásával.
Interne Kennung: 2
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Ágas utca útépítése teljes hosszban / Pesti út és Cséplő u. között/ , a Bölcske utca útépítése teljes hosszában (Börzönce u. - Egerszeg u között), a Börzönce utca útépítés teljes hosszában/Balassagyarmat u.- Egervár u. között/, és az Egervár u. útépítése teljes hosszában (Börzönce u.- Egerszeg u. között) egyoldali járda építéssel, a hozzá tartozó vízelvezetéssel, közvilágítási hálózat bővítésével, forgalomtechnikai kialakítással, szükség esetén fakivágással, pótlással együtt, a telepített növények utógondozásával és a megvalósult állapot dokumentálásával. Főbb mennyiségek: útépítés 932 fm "K" szegély 852 fm süllyesztett szegély 1295 fm kerti szegély 837 fm járda építés 1002 m2 gépjármű kapubehajtók építése 843 m2 aszfalt burkolatú útpálya építése 3861 m2 csatornaépítés DN 315 PVC-U csőből 721 fm csatornaépítés DN 400 PVC-U csőből 61 fm víznyelő építése lefedéssel 33 db sebességcsökkentő küszöb 3 db Ajánlatkérő (AK) a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet (321 Kr.) 46. § (3) bekezdése alapján rögzíti, hogy az eljárást megindító felhívásban és a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, és a megnevezés alatt a „vagy azzal egyenértékű”-t kell érteni. Az egyenértékűség igazolása ajánlattevő (AT) feladata. A részleteket az eljárást megindító közbeszerzési dokumentum tartalmazza.
Interne Kennung: 2/1