2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fruit op de Werkplek
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft tot doel het bevorderen van een gezonde leefstijl en vitaliteit van medewerkers door het realiseren van een betrouwbare, kwalitatieve en flexibele fruitvoorziening op alle locaties van Rijn IJssel. wekelijks 4 stuks fruit voor 1400 medewerkers
Interne Kennung: RIJFOW2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03222000 Früchte und Nüsse
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze aanbesteding heeft tot doel: - Het bevorderen van een gezonde leefstijl en vitaliteit van medewerkers. - Het realiseren van een betrouwbare, kwalitatieve en flexibele fruitvoorziening op alle locaties. De opdracht betreft de wekelijkse levering van vers fruit voor circa 1.400 medewerkers van Rijn IJssel. Het uitgangspunt is gemiddeld 4 stuks fruit per medewerker per week. Rijn IJssel kan gedurende de overeenkomst overschakelen naar 3 of 2 stuks fruit per medewerker per week. De genoemde aantallen zijn indicatief; hieraan kunnen geen afnamegaranties of rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: mogelijk extra fruit voor studenten
2. Procedure
Procedure
Title: Fruit op de Werkplek
Internal identifier: RIJFOW2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 03222000 Fruit and nuts
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: mogelijk extra fruit voor studenten