625332-2026 - Auftragsänderung
Ungarn – Bau von Straßenbrücken – Bp., III. Flórián tér közúti felüljárók felújítása
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bp., III. Flórián tér közúti felüljárók felújítása
Beschreibung: „Budapest, III. kerület, B-905 és B-906 Flórián téri közúti felüljárók felújítása” kivitelezési munkái a közbeszerzési dokumentáció részét képező műszaki leírás, engedélyek, árazatlan költségvetési kiírás és kiviteli tervek alapján. Az északi (B906 jelű) felüljáró (hossza: 322,15 m, szélessége: 10,30-11,24 m, hozzá csatlakozó rámpa Szentendrei úton 115,0 m, Árpád híd felől: 152,0 m) és déli (B905) felüljáró (hossza: 364,5 m, szélessége: 10,30-11,24 m, hozzá csatlakozó rámpa Szentendrei úton 115,0 m, Árpád híd felől: 133,0 m) felújítása. Főbb mennyiségek: • Hídszegély/járda, vasbeton ágyazattámasztó bontása 549 m3 • Acél vezetőkorlát bontása hídon 111 444 kg • Előregyártott tartókat együttdolgoztató vasbeton pályalemez közbenső és vég kereszttartókkal 312 m3 • Monolit vasbeton szegély/járda/pótpadka 613 m3 (referencia követelmény) • Előregyártott oldalelemes szegély vagy járda 239 m3 • Rugalmas műanyag alapú szórt szigetelés (RMA) 7 492 m2 (referencia követelmény) • Szigetelést védő öntött aszfalt 200 m3 • Hídon kötőréteg építése 285 m3 (referencia követelmény) • Hídon kopóréteg, vagy kötő/kopóréteg építése 200 m3 (referencia követelmény) • Neoprén saru (műgumi saru) 52 db • H2 feltartóztatási fokozatú vezetőkorlát 2 240 m (referencia követelmény) • Egyedi kialakítású hídkorlát acél 19 685 kg (referencia követelmény) • Sóvédelmi bevonatok összesen 12 430 m2 (referencia követelmény) • (A sóvédelmi bevonatok mennyiségi tétel a következő résztételeket tartalmazza: A/ Mérsékelten repedésáthidaló vékony védőbevonat, nem járható (B-3) 2 099 m2; B/ Korlátozottan repedésáthidaló vastag védőbevonat, nem járható (B-4) 7 986 m2; C/ Dinamikusan repedésáthidaló vastag védőbevonat, gyalog és könnyű járművel járható (B-5) 2 345 m2) • Saru javítása, tisztítása 520 db • Betonszegély bontása 790 m • Kiemelt szegély építése 790 m • AC 22 kötő (mF) 7cm 395 m3 • SMA 11 (mF) 4cm 230 m3 • Közúti jelző építése 2 helyen Az ajánlatkérő 10 %-os tartalékkeretet határoz meg, amelynek felhasználására a 322/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 20.§-ának és a szerződés-tervezet rendelkezéseit kell alkalmazni. A nyertes ajánlattevő feladatát képezi az ideiglenes forgalomba-helyezési (hatósági) eljárás kezdeményezése és az engedély beszerzése.
Interne Kennung: EKR000422422024
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221111 Bau von Straßenbrücken
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR000422422024/1