625340-2026 - Ergebnis
Slowenien – Diverse Nahrungsmittel – Javno naročilo blaga po odprtem postopku za nakup in dobavo suhih obrokov za pridržane osebe z upoštevanjem okoljskega vidika za potrebe policijskih uprav
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Javno naročilo blaga po odprtem postopku za nakup in dobavo suhih obrokov za pridržane osebe z upoštevanjem okoljskega vidika za potrebe policijskih uprav
Beschreibung: Nakup in dobava suhih obrokov za pridržane osebe z upoštevanjem okoljskega vidika za potrebe policijskih uprav
Interne Kennung: 430-656/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 553207