2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwikkeling, realisatie en levering van testbanken voor contactoren voor Salzinnes_BTC
Beschreibung: Levering van een testbank bestemd voor de controle en validatie van vermogensschakelaars die zijn uitgerust op rollend spoorwegmaterieel. De opdracht omvat een vaste schijf betreffende de levering, installatie en indienststelling van een eerste testbank. Deze testbank moet minimaal over de volgende kenmerken (architectuur) beschikken: *In staat zijn om de volgende fysische grootheden te meten: • Spanningen • Stromen • Weerstanden • Schakeltijden • Afstanden en afmetingen door middel van optische metingen. • Pneumatische en mechanische drukken • Isolatiemeting bij 10 kV. *Stromen genereren in de orde van grootte van 300 A. Om tegemoet te komen aan een potentiële operationele behoefte die door de interne klant werd geïdentificeerd, omvat de opdracht tevens een voorwaardelijke schijf betreffende de levering, installatie en indienststelling van een tweede identieke testbank. NMBS kan deze voorwaardelijke schijf lichten gedurende de periode die in de opdrachtdocumenten is vastgelegd, afhankelijk van de evolutie van de operationele behoeften en de beschikbare budgetten.
Interne Kennung: WS3220040876
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34328100 Prüfstände
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WS3220040876 - 1
Interne Kennung: 1
625351-2026 - Competition
Belgium – Machines and apparatus for testing and measuring – Ontwikkeling, realisatie en levering van testbanken voor contactoren voor Salzinnes_BTC
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: WS3220040876
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38540000 Machines and apparatus for testing and measuring
Additional classification (cpv): 34328100 Test benches
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: WS3220040876 - 1
Internal identifier: 1