625354-2026 - Ergebnis
Schweden – Reinigungs- und Hygienedienste – Inre skötsel 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inre skötsel 2026
Beschreibung: Beställaren (B) inbjuder till att lämna anbud på ett eller flera entreprenadområden (EO) avseende inre skötsel i enlighet med upphandlingsdokumentet med tillhörande handlingar. Upphandlingen omfattar följande EO - Andersberg 1 - Centrum 1 - Vallås 1 - Juvelen Ytterligare information om upphandlingsföremålet finns att tillgå i upphandlingsdokumentet.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Andersberg 1
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125326:Lot:1
Los: LOT-0002
Titel: Centrum 1
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125326:Lot:2
Los: LOT-0003
Titel: Vallås 1
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125326:Lot:3
Los: LOT-0004
Titel: Juvelen
Interne Kennung: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125326:Lot:4