2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging en uitbreiding camera’s publieke domein en beheer en onderhoud gehele cameratoezichtsysteem – Gemeente Maastricht
Beschreibung: Gemeente Maastricht is verantwoordelijk voor het veilig en leefbaar houden van de stad. Dit gebeurt onder meer door de inzet van cameratoezicht. Waar het cameratoezicht voorheen versnipperd plaatsvond binnen de gemeentelijke organisatie, is de laatste jaren gestreefd het cameratoezicht centraal te organiseren. Dit vergemakkelijkt het beheren en beheersen van de omgeving en het waarborgen van de continuïteit en werking van cameratoezicht. Vooral op het gebied van software zijn belangrijke stappen gezet. Zo is het grootste gedeelte van de camera's inmiddels aangesloten op het generieke videomanagementsysteem (VMS). Het doel van de Opdrachtgever is het afsluiten van één (1) raamovereenkomst met één (1) ondernemer (Opdrachtnemer) voor de duur van vier (4) jaren voor het aanschaffen, installeren, beheren en onderhouden van camera's conform de meest recente wet- en regelgeving (Nederlandse wetgeving), aangevuld met de raamovereenkomst tussen Opdrachtgever en Opdrachtnemer. Onderdeel van deze raamovereenkomst is tevens het vervangen en beheren van een aantal werkplekken en het beheren van en bieden van consultancy/ondersteuning ten aanzien van het huidige videomanagement-systeem (inclusief software maintenance agreement). Verdere beschrijving van de opdracht is terug te vinden in de leidraad en het programma van eisen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35121100 Warnsummer, 35125300 Sicherheitskameras
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35120000 Surveillance and security systems and devices
Additional classification (cpv): 35121100 Buzzers, 35125300 Security cameras
5. Lot
Lot: LOT-0000