2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Miejskiej Lidzbark Warmiński wraz z wyposażeniem gniazd w pojemniki i zapewnieniem worków dla określonych nieruchomości oraz utworzenie i prowadzenie Miejskiego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (MPSZOK)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług odbioru odpadów komunalnych z terenu Gminy Miejskiej Lidzbark Warmiński wraz z wyposażeniem gniazd w pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych i zapewnieniem worków dla określonych nieruchomości oraz utworzenie i prowadzenie Miejskiego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (MPSZOK) w okresie 24 miesięcy, począwszy od 01.01.2026 r. Zebrane z terenu miasta odpady transportowane będą do Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o. o. z siedzibą w Olsztynie, za pośrednictwem najbliższej lokalizacyjnie stacji przeładunkowej, tj. stacji przeładunkowej w Medynach. 2. Cały przedmiot zamówienia został podzielony na 3 następujące części: 1) Część nr 1 - Odbiór odpadów komunalnych zmieszanych i selektywnie zbieranych ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Miejskiej Lidzbark Warmiński i transport ww. odpadów do stacji przeładunkowej w Medynach, 2) Część nr 2 - Utworzenie i prowadzenie Miejskiego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (MPSZOK), 3) Część nr 3 - Wyposażenie gniazd do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych oraz zapewnienie właścicielom nieruchomości zamieszkałych do 4 lokali oraz właścicielom nieruchomości niezamieszkałych worków do selektywnej zbiórki odpadów komunalnych o poj. 120 l.
Interne Kennung: GK.271.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Miejskiej Lidzbark Warmiński wraz z wyposażeniem gniazd w pojemniki i zapewnieniem worków dla określonych nieruchomości oraz utworzenie i prowadzenie Miejskiego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (MPSZOK).