625363-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Nowoczesne e-usługi w przedsiębiorstwie komunalnym – PGKiM Sp. z o.o. w Nowej Dębie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNowoczesne e-usługi w przedsiębiorstwie komunalnym – PGKiM Sp. z o.o. w Nowej Dębie
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, za-równo jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwią-zania towarzyszące, nie obejmowały: - produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich nega-tywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; - produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wyso-kiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cy-berbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji.
Interne KennungZP-01/08/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelModernizacja e-usług publicznych poprzez Modernizację kluczowych Systemów Dziedzinowych oraz mo-dernizacja infrastruktury IT:
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 38421100 Wasserzähler, 48820000 Server, 30213100 Tragbare Computer, 32420000 Netzausrüstung, 48219000 Diverses Netzsoftwarepaket, 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme