See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Marcule w 2027 roku
Beschreibung: Przedmiotem planowanych zamówień jest wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w 2027 r. na terenie Nadleśnictwa Marcule. Zamawiający przewiduje udzielanie części zamówień w trybie przetargu nieograniczonego oraz części zamówień w ramach dynamicznego systemu zakupów. Niniejsze wstępne ogłoszenie informacyjne służy skróceniu terminu składania ofert w odniesieniu do zamówień planowanych do udzielenia w trybie przetargu nieograniczonego. Zakres przewidziany do udzielania w ramach dynamicznego systemu zakupów będzie objęty odrębną procedurą prowadzoną zgodnie z art. 316–324 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Interne Kennung: SA.270.14.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I – Gospodarka leśna w leśnictwach: RUDA, MICHAŁÓW
Beschreibung: Pakiet I – Gospodarka leśna w leśnictwach: RUDA, MICHAŁÓW – obejmujący prace z zakresu: hodowli lasu, ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, ochrony przeciwpożarowej; Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II – Gospodarka leśna w leśnictwie: PODRZECZE
Beschreibung: Pakiet II – Gospodarka leśna w leśnictwie: PODRZECZE – obejmujący prace z zakresu: hodowli lasu, ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, ochrony przeciwpożarowej; Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: II
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III – Gospodarka leśna w leśnictwach: BŁAZINY, PASTWISKA
Beschreibung: Pakiet III – Gospodarka leśna w leśnictwach: BŁAZINY, PASTWISKA – obejmujący prace z zakresu: hodowli lasu, ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, ochrony przeciwpożarowej; Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: III
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV – Gospodarka leśna w leśnictwie: KRUKI
Beschreibung: Pakiet IV – Gospodarka leśna w leśnictwie: KRUKI – obejmujący prace z zakresu: hodowli lasu, ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, ochrony przeciwpożarowej; Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: IV
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V – Gospodarka leśna w leśnictwie: POLANY
Beschreibung: Pakiet V – Gospodarka leśna w leśnictwie: POLANY – obejmujący prace z zakresu: hodowli lasu, ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, ochrony przeciwpożarowej; Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: V
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI – Gospodarka leśna w leśnictwie: SEREDZICE
Beschreibung: Pakiet VI – Gospodarka leśna w leśnictwie: SEREDZICE – obejmujący prace z zakresu: hodowli lasu, ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, ochrony przeciwpożarowej; Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: VI
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII – Gospodarka leśna w leśnictwie: JASIENIEC
Beschreibung: Pakiet VII – Gospodarka leśna w leśnictwie: JASIENIEC – obejmujący prace z zakresu: hodowli lasu, ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna, ochrony przeciwpożarowej; Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: VII
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII – Pakiet specjalistyczny w Nadleśnictwie Marcule
Beschreibung: Pakiet VIII – Pakiet specjalistyczny w Nadleśnictwie Marcule – obejmujący prace z zakresu: hodowli lasu (prace mechaniczne na szkółce leśnej w Leśnictwie Pastwiska, przewóz sadzonek ze szkółki na leśnictwa, mechaniczne przygotowanie gleby, prace związane z użyciem środków chemicznych na szkółce leśnej), szkółkarstwa (prace ręczne na szkółce leśnej), nasiennictwa i selekcji, arboretum, ochrony przeciwpożarowej (monitoring terenów leśnych z wież / dostrzegalni p.poż., wykonanie i utrzymanie pasów p.poż., utrzymanie ciągnika w gotowości do oborania pożarzysk i udziału w akcji gaśniczej); Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Interne Kennung: VIII