625368-2025 - Ergebnis
Polen – Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst – Dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje dostawę warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie 13 części
Vorherige Bekanntmachung339471-2025
Interne Kennung2/PN/DEG/WK/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
5. Los
LosLOT-0001
TitelZiemniaki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 1 – Ziemniaki jadalne
Interne Kennung2/PN/DEG/WK/2025 - część 1 Ziemniaki jadalne
LosLOT-0002
TitelOwoce
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 2 – Owoce
Interne Kennung2/PN/DEG/WK/2025 - Część 2 Owoce
LosLOT-0003
TitelOwoce- Dobry posiłek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 3 - Owoce- Dobry posiłek
Interne Kennung3/PN/DEG/WK/2025 - Część 3 Owoce- Dobry posiłek
LosLOT-0004
TitelMrożonki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 4 – Mrożonki
Interne Kennung2/PN/DEG/WK/2025 - Część 4 Mrożonki
LosLOT-0005
TitelMrożonki- Dobry posiłek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 5 – Mrożonki- Dobry posiłek
Interne Kennung2/PN/DEG/WK/2025 - Część 5 Mrożonki- Dobry posiłek
LosLOT-0006
TitelWarzywa konserwowane
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 6 – Warzywa konserwowane
Interne Kennung2/PN/DEG/WK/2025 - Część 6 Warzywa konserwowane
LosLOT-0007
TitelWarzywa konserwowane- Dobry posiłek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 7 – Warzywa konserwowane- Dobry posiłek
Interne Kennung2/PN/DEG/WK/2025 - Część 7 Warzywa konserwowane- Dobry posiłek
LosLOT-0008
TitelWarzywa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 8 - Warzywa
Interne Kennung2/PN/DEG/WK/2025 - Część 8 Warzywa
LosLOT-0009
TitelFasola, groch
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 9 – Fasola, groch
Interne Kennung2/PN/DEG/WK/2025 - Część 9 Fasola, groch
LosLOT-0010
TitelWarzywa II
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 10 – Warzywa II
Interne Kennung2/PN/DEG/WK/2025 - Część 10 Warzywa II
LosLOT-0011
TitelWarzywa II- Dobry posiłek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 11 –Warzywa II- Dobry posiłek
Interne Kennung2/PN/DEG/WK/2025 - Część 11 Warzywa II- Dobry posiłek
LosLOT-0012
TitelKapusta i ogórki kiszone
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 12 – Kapusta i ogórki kiszone
Interne Kennung2/PN/DEG/WK/2025 - Część 12 Kapusta i ogórki kiszone
LosLOT-0013
TitelKiełki- Dobry posiłek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa warzyw i owoców dla potrzeb SP ZOZ Szpitala Psychiatrycznego w Toszku w zakresie części 13 – Kiełki- Dobry posiłek
Interne Kennung2/PN/DEG/WK/2025 - Część 13 Kiełki- Dobry posiłek