See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění veterinární pohotovosti na území Plzeňského kraje - 3. vyhlášení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je personální zajištění pohotovostní služby ve spádovém území Plzeňského kraje s věcným rozsahem pro kočky, psy a jiná zvířata (savci) v zájmovém chovu (např. králíci, morčata, fretky, činčily apod.). Služby budou poskytovány každý den v týdnu od 21:00 hodin do 07:00 hodin. Veřejná zakázka je rozdělena na 7 částí podle dnů v týdnu. Dodavatelé podají nabídku na jeden den v týdnu nebo na více dnů podle částí VZ. Na každou část VZ bude uzavřena samostatná smlouva na dobu 24 měsíců. Pokud bude dodavatel vybrán ve více částech, je přípustné uzavřít smlouvu na více dnů plnění. Další informace jsou v Zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: CN/159/CN/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nabídku může podat jakýkoli kvalifikovaný dodavatel
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85200000 Dienstleistungen des Veterinärwesens
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Část 6 - Sobota
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je personální zajištění pohotovostní služby ve spádovém území Plzeňského kraje s věcným rozsahem pro kočky, psy a jiná zvířata (savci) v zájmovém chovu (např. králíci, morčata, fretky, činčily apod.). Služby budou poskytovány každý den v týdnu od 21:00 hodin do 07:00 hodin (v této části VZ v sobotu). Další informace jsou v Zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: CN/159/CN/25 (Část 6)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: výhrada podle § 100 odst. 1 ZZVZ: navýšení ceny v případě změny DPH, prodloužení předpokládaného zahájení plnění zakázky; výhrada podle § 100 odst. 2 ZZVZ - nahrazení dodavatelem dalším v pořadí v případě předčasného ukončení smlouvy
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Pondělí
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je personální zajištění pohotovostní služby ve spádovém území Plzeňského kraje s věcným rozsahem pro kočky, psy a jiná zvířata (savci) v zájmovém chovu (např. králíci, morčata, fretky, činčily apod.). Služby budou poskytovány každý den v týdnu od 21:00 hodin do 07:00 hodin (v této části VZ v pondělí). Další informace jsou v Zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: CN/159/CN/25 (Část 1)
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Úterý
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je personální zajištění pohotovostní služby ve spádovém území Plzeňského kraje s věcným rozsahem pro kočky, psy a jiná zvířata (savci) v zájmovém chovu (např. králíci, morčata, fretky, činčily apod.). Služby budou poskytovány každý den v týdnu od 21:00 hodin do 07:00 hodin (v této části VZ v úterý). Další informace jsou v Zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: CN/159/CN/25 (Část 2)
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 - Středa
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je personální zajištění pohotovostní služby ve spádovém území Plzeňského kraje s věcným rozsahem pro kočky, psy a jiná zvířata (savci) v zájmovém chovu (např. králíci, morčata, fretky, činčily apod.). Služby budou poskytovány každý den v týdnu od 21:00 hodin do 07:00 hodin (v této části VZ ve středu). Další informace jsou v Zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: CN/159/CN/25 (Část 3)
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 - Čtvrtek
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je personální zajištění pohotovostní služby ve spádovém území Plzeňského kraje s věcným rozsahem pro kočky, psy a jiná zvířata (savci) v zájmovém chovu (např. králíci, morčata, fretky, činčily apod.). Služby budou poskytovány každý den v týdnu od 21:00 hodin do 07:00 hodin (v této části VZ ve čtvrtek). Další informace jsou v Zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: CN/159/CN/25 (Část 4)
Los: LOT-0005
Titel: Část 5 - Pátek
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je personální zajištění pohotovostní služby ve spádovém území Plzeňského kraje s věcným rozsahem pro kočky, psy a jiná zvířata (savci) v zájmovém chovu (např. králíci, morčata, fretky, činčily apod.). Služby budou poskytovány každý den v týdnu od 21:00 hodin do 07:00 hodin (v této části VZ v pátek). Další informace jsou v Zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: CN/159/CN/25 (Část 5)
Los: LOT-0007
Titel: Část 7 - Neděle
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je personální zajištění pohotovostní služby ve spádovém území Plzeňského kraje s věcným rozsahem pro kočky, psy a jiná zvířata (savci) v zájmovém chovu (např. králíci, morčata, fretky, činčily apod.). Služby budou poskytovány každý den v týdnu od 21:00 hodin do 07:00 hodin (v této části VZ v neděli). Další informace jsou v Zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: CN/159/CN/25 (Část 7)