625375-2026 - Ergebnis
Finnland – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Vakuutusten hankinta
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vakuutusten hankinta
Beschreibung: KORI 1: Kaikki työtapaturma- ja ammattitautivakuutus sekä muut henkilövakuutukset kuten ryhmätapaturmavakuutukset ja matkavakuutus
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KORI 1: Kaikki työtapaturma- ja ammattitautivakuutus sekä muut henkilövakuutukset kuten ryhmätapaturmavakuutukset ja matkavakuutus
Interne Kennung: 2026-046316-LOT-0001
Los: LOT-0002
Titel: KORI 2: Kaikki omaisuus-, keskeytys- ja vastuuvakuutukset sekä ajoneuvo- ja liikennevakuutukset.
Beschreibung: KORI 2: Kaikki omaisuus-, keskeytys- ja vastuuvakuutukset sekä ajoneuvo- ja liikennevakuutukset.
Interne Kennung: 2026-046316-LOT-0002