2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oděv ECWCS 2022
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky (dále jen "VZ") jsou dodávky oděvu ECWCS 2022 - bund převleku ECWCS 2022, kalhot převleku ECWCS 2022 a šlí univerzálních 2022 na základě uzavřené rámcové dohody v letech 2027 - 2028. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním účastníkem zadávacího řízení v souladu se zadávacími podmínkami a nabídkou vybraného dodavatele.
Interne Kennung: SpMO 81669/2025-1350
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35811300 Militäruniformen
5. Los
Los: LOT-0001