2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi odbierania odpadów komunalnych i zagospodarowania tych odpadów od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, powstałych na terenie Gminy Herby w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie całej masy odpadów komunalnych zbieranych ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Herby oraz obsługa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Herbach przy ul. Orzeszkowej 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: GK.IZ.271.12.2026.P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie całej masy odpadów komunalnych zbieranych ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Herby oraz obsługa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Herbach przy ul. Orzeszkowej 8. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: GK.IZ.271.12.2025.P