625386-2026 - Wettbewerb
Polen – Verbandsmaterial – LA.261.22.2026 Sukcesywne dostawy materiałów opatrunkowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLA.261.22.2026 Sukcesywne dostawy materiałów opatrunkowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy materiałów opatrunkowych. Zamówienie obejmuje 3 części (zadań). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załącznikach nr 2.1-2.3 do SWZ Formularze cenowe dla odpowiednich części (zadań).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
Titel1.Sukcesywne dostawy materiałów opatrunkowych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy materiałów opatrunkowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jego wielkość, zakres i sposób realizacji zawarty został w specyfikacji warunków zamówienia i jej załącznikach.
Optionen
Beschreibung der Optionenbrak
LosLOT-0002
Titel2.Sukcesywne dostawy materiałów opatrunkowych.
LosLOT-0003
Titel3.Sukcesywne dostawy materiałów opatrunkowych.