2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Dozór i eksploatacja przepompowni na terenie działania Zarządu Zlewni we Wrocławiu" (7 części)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: V.ROZ.2710.115.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Dozór i eksploatacja przepompowni wody w m. Błota, gm. Lubsza
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część Dozór i eksploatacja przepompowni Krzelów-Młoty, gm. Wińsko
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zwiera Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Dozór i eksploatacja przepompowni Lubów, gm. Jemielno
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Dozór i eksploatacja przepompowni Wojszyn, gm. Pęcław
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 Dozór i eksploatacja przepompowni Nosocice, gm. Głogów
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 Dozór i eksploatacja przepompowni Rędzin, m. Wrocław
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 Dozór i eksploatacja przepompowni Opatowice, m. Wrocław
Interne Kennung: Część 7