See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych oraz wywozu nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników do gromadzenia odpadów wytwarzanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach w 2026 r. z podziałem na 11 części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru i wywozu nieczystości płynnych oraz wywozu nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników do gromadzenia odpadów wytwarzanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach w 2026 r. z podziałem na 11 części: część nr 1 – odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Sobieskiego 35, Lubliniec – wywóz nieczystości stałych; 2) Kompleks wojskowy ul. ZHP 1, Lubliniec – wywóz nieczystości stałych; 3) Kompleks wojskowy Strzelnica Garnizonowa, Lubliniec – wywóz nieczystości stałych i płynnych; 4) Kompleks wojskowy Krupski Młyn, Lubliniec - wywóz nieczystości stałych i płynnych; 5) Kompleks wojskowy ul. Cyrana 8, Lubliniec - wywóz nieczystości stałych. część nr 2 – odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Francuska 30, Katowice - wywóz nieczystości stałych; 2) Kompleks wojskowy ul. M. Curie Skłodowskiej 20, Katowice - wywóz nieczystości stałych; 3) Kompleks wojskowy ul. Kilińskiego 9 Katowice – wywóz nieczystości stałych; 4) Kompleks wojskowy ul. Kościuszki 32, Będzin- wywóz nieczystości stałych; 5) Kompleks wojskowy ul. Piłsudskiego 2, Rybnik – dzierżawa pojemników. część nr 3 – odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników z kompleksu wojskowego: 1) Kompleks wojskowy ul.75 Pułku Piechoty 3, Chorzów – wywóz nieczystości stałych. część nr 4 – odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Domańskiego 68, Opole - wywóz nieczystości stałych i płynnych; 2) Kompleks wojskowy ul. Niemodlińska 88, Opole - wywóz nieczystości stałych; 3) Kompleks wojskowy ul. Kościuszki 45, Opole - wywóz nieczystości stałych; 4) Kompleks wojskowy ul. Domańskiego 84, Opole - wywóz nieczystości stałych; 5) Kompleks wojskowy ul. Zbożowa 29, Opole – wywóz nieczystości stałych, płynnych i wielkogabarytowych; 6) Kompleks wojskowy ul. Wawrzynka, Winów k. Opola - wywóz nieczystości stałych; 7) Kompleks wojskowy ul. Ochodzka 3, Komprachcice - wywóz nieczystości stałych; 8) Kompleks wojskowy Polska Nowa Wieś – wywóz nieczystości stałych i płynnych; 9) Kompleks wojskowy ul. Niemodlińska 90, Opole - wywóz nieczystości stałych. część nr 5 – odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Bardowskiego 3, Bielsko-Biała wraz z budynkiem Centrum Pomocy Rodzinom Wojskowym po misjach zagranicznych wraz z kaplicą garnizonową Parafii Wojskowej – wywóz nieczystości stałych i nieczystości płynnych; 2) Kompleks wojskowy ul. Przedwiośnie, ul. Zorzy, Bielsko-Biała – wywóz nieczystości stałych i nieczystości płynnych; 3) Kompleks wojskowy ul. Piastowska 14, Bielsko-Biała – wywóz nieczystości stałych; 4) Kompleks wojskowy ul. Broniewskiego 27, Bielsko-Biała – wywóz nieczystości stałych. część nr 6 – odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Czarnieckiego 12, Bytom – wywóz nieczystości stałych; 2) Kompleks wojskowy ul. Oświęcimska 33, Bytom – wywóz nieczystości stałych; 3) Kompleks wojskowy ul. Oświęcimska 36, Bytom – wywóz nieczystości stałych; 4) Kompleks wojskowy ul. Knosały Radzionków, Bytom - wywóz nieczystości stałych i płynnych; 5) Kompleks wojskowy (zlokalizowany w lesie), Toszek - wywóz nieczystości stałych i płynnych; 6) Kompleks wojskowy, Przezchlebie, ul. Ziemięcicka Gliwice- wywóz nieczystości stałych i płynnych. część nr 7 – odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Gen. Andersa 47, Gliwice – wywóz nieczystości stałych; 2) Kompleks wojskowy ul. Mieszka I-go 26, Gliwice – wywóz nieczystości stałych; 3) Kompleks wojskowy ul. Zawiszy Czarnego 7, Gliwice - wywóz nieczystości stałych; 4) Kompleks wojskowy Kościół Garnizonowy ul. Św. Barbary 2, Gliwice - wywóz nieczystości stałych; 5) Kompleks wojskowy Strzelnica ul. Ku Dołom, Gliwice - wywóz nieczystości stałych i płynnych. część nr 8 – odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników z kompleksu wojskowego: 1) Kompleks wojskowy ul. Arki Bożka 9, Kuźnia Raciborska - wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych. część nr 9 – odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Opolska 36, Tarnowskie Góry - wywóz nieczystości stałych; 2) Kompleks wojskowy ul. Częstochowska, Tarnowskie Góry – Lasowice - wywóz nieczystości stałych i płynnych. część nr 10 – odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy Krapkowice – wywóz nieczystości stałych i płynnych; 2) Kompleks wojskowy Wojskowe Centrum Rekrutacji, ul. Łukasiewicza 11, Kędzierzyn ‒ Koźle – wywóz nieczystości stałych. część nr 11 – odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników z kompleksu wojskowego: 1) Kompleks wojskowy ul. Orzechowa 11, Ustroń-Hermanice – wywóz nieczystości stałych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • załącznik nr 2 – formularze cenowe dla części od 1 do 11, • załącznik nr 3 – opis przedmiotu zamówienia dla części od 1 do 11, • załącznik nr 4
Interne Kennung: 4WOG.1200.2712.83.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90410000 Abwassersammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1 - Lubliniec
Beschreibung: Odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Sobieskiego 35, Lubliniec – wywóz nieczystości stałych; 2) Kompleks wojskowy ul. ZHP 1, Lubliniec – wywóz nieczystości stałych; 3) Kompleks wojskowy Strzelnica Garnizonowa, Lubliniec – wywóz nieczystości stałych i płynnych; 4) Kompleks wojskowy Krupski Młyn, Lubliniec - wywóz nieczystości stałych i płynnych; 5) Kompleks wojskowy ul. Cyrana 8, Lubliniec - wywóz nieczystości stałych.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 ustawy Pzp Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z opcji, w wysokości 10% wartości zamówienia podstawowego w sytuacji, gdy wysokość środków przeznaczonych na realizację zamówienia podstawowego, zostanie wyczerpana, a potrzeba dotycząca realizacji usługi, która stanowi przedmiot zamówienia nie ustanie w okresie trwania umowy. W ramach prawa opcji Zamawiający zakłada, że: 1) prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach, jak zamówienie podstawowe, w czasie trwania umowy; 2) cena jednostkowa usługi w ramach prawa opcji będzie identyczna jak zamówienia podstawowego i będzie liczona według cen jednostkowych, które wynikają z formularza cenowego; 3) usługa zamówiona w ramach prawa opcji musi spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia podstawowego; 4) o zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę z dwutygodniowym wyprzedzeniem; 5) Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź nieprzyznania środków finansowych na ten cel, a Wykonawcy nie przysługuje z tego tytułu żadne roszczenie, co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy; 6) obowiązującą formą poinformowania Wykonawcy o zamiarze skorzystania z prawa opcji jest forma pisemna; 7) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji więcej niż jeden raz w trakcie obowiązywania umowy, przy czym łączna wartość zamówienia podstawowego oraz zamówienia w ramach prawa opcji nie może przekroczyć kwoty przeznaczonej na realizację zamówienia w ramach zamówienia podstawowego powiększona o 10%, 8) w przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 4 do SWZ, 9) skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy – pisemna forma powiadomienia Wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez Zamawiającego jest wiążąca dla Wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych niniejszej umowie. o którym mowa w art. 31 ust. 2 ustawy Pzp, zgodnie z zasadami opisanymi w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącymi załącznik nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2 - Katowice
Beschreibung: odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Francuska 30, Katowice - wywóz nieczystości stałych; 2) Kompleks wojskowy ul. M. Curie Skłodowskiej 20, Katowice - wywóz nieczystości stałych; 3) Kompleks wojskowy ul. Kilińskiego 9 Katowice – wywóz nieczystości stałych; 4) Kompleks wojskowy ul. Kościuszki 32, Będzin- wywóz nieczystości stałych; 5) Kompleks wojskowy ul. Piłsudskiego 2, Rybnik – dzierżawa pojemników.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: część nr 3 - Chorzów
Beschreibung: Odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników z kompleksu wojskowego: 1) Kompleks wojskowy ul.75 Pułku Piechoty 3, Chorzów – wywóz nieczystości stałych.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: część nr 4 - Opole
Beschreibung: odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Domańskiego 68, Opole - wywóz nieczystości stałych i płynnych; 2) Kompleks wojskowy ul. Niemodlińska 88, Opole - wywóz nieczystości stałych; 3) Kompleks wojskowy ul. Kościuszki 45, Opole - wywóz nieczystości stałych; 4) Kompleks wojskowy ul. Domańskiego 84, Opole - wywóz nieczystości stałych; 5) Kompleks wojskowy ul. Zbożowa 29, Opole – wywóz nieczystości stałych, płynnych i wielkogabarytowych; 6) Kompleks wojskowy ul. Wawrzynka, Winów k. Opola - wywóz nieczystości stałych; 7) Kompleks wojskowy ul. Ochodzka 3, Komprachcice - wywóz nieczystości stałych; 8) Kompleks wojskowy Polska Nowa Wieś – wywóz nieczystości stałych i płynnych; 9) Kompleks wojskowy ul. Niemodlińska 90, Opole - wywóz nieczystości stałych.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: część nr 5 - Bielsko-Biała
Beschreibung: odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Bardowskiego 3, Bielsko-Biała wraz z budynkiem Centrum Pomocy Rodzinom Wojskowym po misjach zagranicznych wraz z kaplicą garnizonową Parafii Wojskowej – wywóz nieczystości stałych i nieczystości płynnych; 2) Kompleks wojskowy ul. Przedwiośnie, ul. Zorzy, Bielsko-Biała – wywóz nieczystości stałych i nieczystości płynnych; 3) Kompleks wojskowy ul. Piastowska 14, Bielsko-Biała – wywóz nieczystości stałych; 4) Kompleks wojskowy ul. Broniewskiego 27, Bielsko-Biała – wywóz nieczystości stałych.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: część nr 6 - Bytom
Beschreibung: odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Czarnieckiego 12, Bytom – wywóz nieczystości stałych; 2) Kompleks wojskowy ul. Oświęcimska 33, Bytom – wywóz nieczystości stałych; 3) Kompleks wojskowy ul. Oświęcimska 36, Bytom – wywóz nieczystości stałych; 4) Kompleks wojskowy ul. Knosały Radzionków, Bytom - wywóz nieczystości stałych i płynnych; 5) Kompleks wojskowy (zlokalizowany w lesie), Toszek - wywóz nieczystości stałych i płynnych; 6) Kompleks wojskowy, Przezchlebie, ul. Ziemięcicka Gliwice- wywóz nieczystości stałych i płynnych.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: część nr 7- Gliwice
Beschreibung: odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Gen. Andersa 47, Gliwice – wywóz nieczystości stałych; 2) Kompleks wojskowy ul. Mieszka I-go 26, Gliwice – wywóz nieczystości stałych; 3) Kompleks wojskowy ul. Zawiszy Czarnego 7, Gliwice - wywóz nieczystości stałych; 4) Kompleks wojskowy Kościół Garnizonowy ul. Św. Barbary 2, Gliwice - wywóz nieczystości stałych; 5) Kompleks wojskowy Strzelnica ul. Ku Dołom, Gliwice - wywóz nieczystości stałych i płynnych.
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: część nr 8- Kuźnia Raciborska
Beschreibung: odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników z kompleksu wojskowego: 1) Kompleks wojskowy ul. Arki Bożka 9, Kuźnia Raciborska - wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych.
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: część nr 9- Tarnowskie Góry
Beschreibung: odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Opolska 36, Tarnowskie Góry - wywóz nieczystości stałych; 2) Kompleks wojskowy ul. Częstochowska, Tarnowskie Góry – Lasowice - wywóz nieczystości stałych i płynnych.
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: część nr 10 - Krapkowice
Beschreibung: odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy Krapkowice – wywóz nieczystości stałych i płynnych; 2) Kompleks wojskowy Wojskowe Centrum Rekrutacji, ul. Łukasiewicza 11, Kędzierzyn ‒ Koźle – wywóz nieczystości stałych.
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: część nr 11 - Ustroń-Hermanice
Beschreibung: odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników z kompleksu wojskowego: 1) Kompleks wojskowy ul. Orzechowa 11, Ustroń-Hermanice – wywóz nieczystości stałych.
Interne Kennung: 11