2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vyčkávacie miesta na Dunaji – inžinierske služby: vypracovanie štúdie realizovateľnosti, projektovej dokumentácie vrátane zabezpečenia inžinierskych činností, povolení; projekt FairWay Danube II
Beschreibung: Predmetom zákazky bude vypracovanie štúdie realizovateľnosti, projektovej dokumentácie vrátane zabezpečenia inžinierskych činností, povolení pre účely vybudovania Vyčkávacích miest na Dunaji. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky vrátane požiadaviek je uvedené v Prílohe č. 1 súťažných podkladov - Opis predmetu zákazky a v Prílohe č. 2 súťažných podkladov - Návrh zmluvy.
Interne Kennung: SVP 9373/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001