2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitvoering Programma 'Doortrappen'
Beschreibung: De opdracht omvat het uitvoeren van het programma ‘Doortrappen’ in de provincie Gelderland. Doortrappen is een landelijk programma dat door het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat in 2017 is ontwikkeld en geïnitieerd. Doel van het Gelderse programma is het beperken van de stijging van het aantal verkeersslachtoffers onder oudere fietsers. De opdracht start direct na gunning (december 2026) en heeft een initiële looptijd van 13 maanden met diverse verlengingsopties.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse, 79310000 Marktforschung, 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: We kiezen voor een initiële looptijd van 13 maanden met daarna steeds een mogelijkheid voor verlenging van telkens 6 maanden. Indien er meer duidelijkheid is over de toekomstplannen, kan er ook voor gekozen worden om telkens direct voor een jaar te verlengen. De uiterste einddatum van deze opdracht is 31 december 2031.