2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrana a prezentace sbírkových fondů Husitského muzea v Táboře – Doplnění vybavení expozice Husité
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výroba, dodávka a montáž mobiliáře včetně integrovaného osvětlení vitrín, dodání a instalace a zprovoznění audiovizuální techniky pro doplnění expozice Husité v objektu Staré radnice Husitského muzea v Táboře. Předmětem plnění je dále doprava na místo plnění, montáž, uvedení do provozu, provedení funkčních zkoušek, nastavení zařízení, zaškolení obsluhy a předání příslušné technické dokumentace. Součástí předmětu je rovněž poskytování záručního servisu. Zprovozněním audiovizuální techniky se rozumí zapojení všech hardwarových komponent včetně přívodů napájení a síťových propojení a odzkoušení funkčnosti jednotlivých zařízení.
Interne Kennung: VZ expozice
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39154000 Messeeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör, 32321200 Audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výroba, dodávka a montáž mobiliáře včetně integrovaného osvětlení vitrín, dodání a instalace a zprovoznění audiovizuální techniky pro doplnění expozice Husité v objektu Staré radnice Husitského muzea v Táboře. Předmětem plnění je dále doprava na místo plnění, montáž, uvedení do provozu, provedení funkčních zkoušek, nastavení zařízení, zaškolení obsluhy a předání příslušné technické dokumentace. Součástí předmětu je rovněž poskytování záručního servisu. Zprovozněním audiovizuální techniky se rozumí zapojení všech hardwarových komponent včetně přívodů napájení a síťových propojení a odzkoušení funkčnosti jednotlivých zařízení
625446-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifierVZ expozice
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39154000 Exhibition equipment
Additional classification (cpv): 31520000 Lamps and light fittings, 32321200 Audio-visual equipment
5. Lot
LotLOT-0001